Dom ProduktySprzęt do konserw owocowych

Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.

Orzecznictwo
dobra jakość Sprzęt do konserw mięsnych na sprzedaż
dobra jakość Sprzęt do konserw mięsnych na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra obsługa i wysokiej jakości maszyna. Czekamy na kolejną współpracę.

—— zac

生产 线 成熟, 设备齐全 并且 高质量, 待客 热情, 服务 周到

—— 尤安 乐

Im Online Czat teraz

Bubble Fruit Washing Machine, Energy Saving Fruit And Vegetable Washer Machine

Chiny Bubble Fruit Washing Machine, Energy Saving Fruit And Vegetable Washer Machine dostawca

Duży Obraz :  Bubble Fruit Washing Machine, Energy Saving Fruit And Vegetable Washer Machine

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Duxia
Orzecznictwo: SGS、ISO
Numer modelu: DX

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: pakowanie folii lub drewnianych pudełek
Czas dostawy: 30 -45 dni
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Pralka bąbelkowa Niestandardowy projekt: Tak
marki: Duxia użyć: mycie owoców
Poder: 6kW kategorii: pralka

Maszyna do prania bąbelków Linia do prania owoców do owoców

Opis:

Pralka nadaje się do mycia różnych warzyw, owoców, produktów wodnych itp. (Takich jak szpinak, brokuły, rzepak, marchew, ziemniaki, jabłka i inne warzywa i owoce), bardziej nadaje się do uprawy owoców i warzyw w glebie,, Potrafi utrzymać oryginalny kolor. Może być również stosowany do odsalania marynat, moczenie i czyszczenie suchych materiałów i mocowanie materiałów (dodawanie środków utrwalających). Z moją firmą można korzystać z pralki składającej się z zestawów urządzeń do transportu owoców, linii do mycia warzyw.

Poprzez wysokociśnieniową pompę rotacyjną, aby woda zaczęła wirować, "gotując się", tak aby kurz na powierzchni materiału, szybko osiadł z głównej, przez pas siatki z siatki nierdzewnej, oczyszczony materiał do następnego procesu, w kształcie dyszy, warzywa do wtórnego czyszczenia, w celu uzyskania dobrego efektu czyszczenia.


Ogólne wykorzystanie wysokiej jakości stali nierdzewnej, użytkownik może dowolnie dostosować prędkość sieci do wymagań procesu, tak aby został dokładnie umyte.

Wykonany z materiału SUS304 ze stali nierdzewnej, w pełnej zgodności z wymogami dotyczącymi eksportu żywności. Urządzenie ma urządzenie generujące pęcherzyki, tak że materiał był w stanie bębnowania, efekt usuwania pozostałości pestycydów na powierzchni produktu, przy jednoczesnym dodaniu odpowiedniej ilości farmaceutycznej stabilizacji dezynfekcji. Pływak może przelewać się ze zbiornika przelewowego, odprowadzając osady z odpływu ścieków, aby osiągnąć cel czyszczenia. Sprzęt w bańce, surfing, podnoszenie, opryskiwanie i inne wspólne prace, z czystym, energooszczędnym, oszczędzającym wodę, stabilnym i niezawodnym sprzętem, aby zachować oryginalny kolor i tak dalej. Czy warzywa, przetwórstwo spożywcze, gastronomia i inne branże są idealnym wyposażeniem.

Korzyść:
Zaawansowana konstrukcja i profesjonalna technologia, precyzyjne wytwarzanie to nasze niezwykłe cechy. Nasza firma już przechodzi system zarządzania jakością, ustanowił integralność Systemu Gwarancji Jakości, aby zapewnić jakość i wydajność naszych produktów.
Nasza firma zajmuje się trawieniem i absorpcją międzynarodowej zaawansowanej nauki o przetwarzaniu i automatycznym wyposażeniem. Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą w Kanadzie, Włoszech i Szwajcarii. Opracowaliśmy różne zaawansowane urządzenia do napełniania, pakowania i przenoszenia, a my osiągnęliśmy poziom profesjonalny. Nasz automatyczny system produkcji jest szeroko stosowany w żywności, napojach, produktach mlecznych, produktach w puszkach, kosmetykach, lubrykantach, medycynie, chemii itp.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Sasha

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)