Dom

TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

profil firmy

TANGREN INTERNATIONAL GROUP powstała w 2006 roku. Koncentrujemy się na produkcji różnorodnych maszyn i akcesoriów dla przemysłu spożywczego. Mamy profesjonalny zespół ds. Produkcji, badań i sprzedaży, ciągłe innowacje, czekamy na współpracę z Tobą. Od lat koncentrujemy się na badaniach wszelkiego rodzaju maszyn przetwórczych. Wśród nich maszyna do błota kostnego, maszyna do mielenia kości, maszyna do cięcia świeżego jedwabiu, maszyna do zamykania puszek i inny sprzęt osiągnął zaawansowany poziom na świecie. Nasze produkty znajdują również zastosowanie w przemyśle spożywczym, biofarmaceutycznym i nie tylko. Nasze koncesje cenowe, jakość produktu i gwarancja posprzedażna, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

MIĘDZYNARODOWA GRUPA TANGREN ma dużą siłę techniczną, samodzielnie projektuje, produkuje, prowadzi badania i opracowuje nowe produkty.Teraz mamy integrację produkcji, handlu i usług.Nasze produkty charakteryzują się doskonałą jakością, wysokim stopniem mechanizacji i starannym wykonaniem.Cenione przez klientów w kraju i za granicą.Produkty są dobrze sprzedawane w dużych miastach Chin i eksportowane do wielu krajów Europy Wschodniej, Afryki i Bliskiego Wschodu.
Celem przedsiębiorstwa jest „tworzenie wysokiej jakości marki i uczciwości rynkowej w dobrej wierze”;„zaawansowane technologie jako prekursor innowacji i rozwoju” to filozofia biznesu;„dążenie do doskonałości, wytwarzanie produktów pierwszej klasy” jest celem przedsiębiorstw.Entuzjastyczna i doskonała obsługa posprzedażna zapewnia niezawodną ochronę i buduje wieczną wiarygodność firmy.W integracji większej ilości treści technologicznych, w tym samym czasie nasza firma samodzielnie bada i aktywnie wprowadza model systemu zapewnienia jakości.Zarządzanie naukowe, ustandaryzowane działanie, doskonała jakość to odwieczne dążenia naszej firmy.

TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Duxia

Ilość pracowników : 100~199

Coroczne wyprzedaże : 50-100

Rok założenia : 2008

pc Export : 60% - 70%