Dom

Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.

Profil firmy
Shanghai Duxia Industry and Trade Co, Ltd. jest profesjonalnym producentem sprzętu konserwowego. Produkty obejmują głównie owoce w puszkach, takie jak brzoskwinia, pomarańcza, sos pomidorowy, truskawka, jabłko, morele, itp., Konserwy rybne, takie jak tuńczyk, sardynki, makrela, ryba barowa itp., Szparagi, warzywa i sprzęt do przetwarzania jadalnych grzybów.

Nasza firma jest członkiem stowarzyszenia China Canned Industry Association, jednego z 50 najlepszych zakładów przetwórstwa konserw w Chinach i dyrektora Shanghai Cannery Association. Siedziba firmy znajduje się w Songjiang w Szanghaju w Chinach i znajduje się w ekonomicznym okręgu delty rzeki Jangcy z wygodnym transportem!
Od momentu powstania, Shanghai Duxia Industry and Trade Co., Ltd. zgromadził dobrą reputację i opinie. Firma przeszła certyfikację systemu ISO9001-20000 i stworzyła kompletny i naukowy system zarządzania jakością. Firma obejmuje dział R & D, dział zakupów, dział produkcji, dział logistyki, dział marketingu i inne działy funkcjonalne.
Duxia wspiera pierwszorzędny cel oparty na uczciwości. Nadal wprowadzamy innowacje i rozwijamy się, aby stać się jednym z najwybitniejszych dostawców konserw owocowych i warzywnych na świecie. Nasza firma serdecznie zaprasza zagranicznych przyjaciół do odwiedzenia i negocjacji. Nigdy nie przestawajcie wysiłków ze swoim silnym wsparciem, przyszłość Duxii będzie piękniejsza.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Shanghai Duxia Industry and Trade Co, Ltd. ma silną siłę techniczną, niezależnie projektowania, produkcji, badań i opracowania nowych produktów. Teraz mamy integrację produkcji, handlu i usług. Nasze produkty charakteryzują się doskonałą jakością, wysokim stopniem mechanizacji i doskonałym wykonaniem. Są faworyzowani przez klientów w kraju i za granicą. Produkty są sprzedawane również w dużych miastach w Chinach i eksportowane do wielu krajów w Europie Wschodniej, Afryce i na Bliskim Wschodzie.
"Aby stworzyć dobrą markę, uczciwość rynkowa w dobrej wierze" jest celem przedsiębiorstwa; "high-tech jako prekursor innowacji i rozwoju" to filozofia biznesu; "dążenie do doskonałości, produkcja najwyższej jakości produktów" to cel przedsiębiorstw. Entuzjastyczna i perfekcyjna obsługa posprzedażna zapewnia niezawodną ochronę i buduje wieczną wiarygodność firmy. W integracji większej ilości technologii jednocześnie nasza firma samodzielnie prowadzi badania i aktywnie wprowadza model systemu zapewnienia jakości. Zarządzanie naukowe, standaryzacja działania, doskonała jakość to odwieczne poszukiwania naszej firmy.

Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Duxia

Ilość pracowników : 100~199

Coroczne wyprzedaże : 50-100

Rok założenia : 2008

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Sprzęt do konserw mięsnych na sprzedaż dobra jakość Sprzęt do konserw mięsnych na sprzedaż dobra jakość Sprzęt do konserw mięsnych na sprzedaż dobra jakość Sprzęt do konserw mięsnych na sprzedaż