Dom

TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED Wycieczka po fabryce

Opinie klientów
Dobra obsługa i wysokiej jakości maszyna. Czekamy na kolejną współpracę.

—— zac

Dojrzała linia produkcyjna, kompletne wyposażenie i wysoka jakość, gościnność, przemyślana obsługa

—— Mickle

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

1 2 3 4 5 6
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

1 2 3 4 5 6
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

 • Linia produkcyjna
  Główną cechą linii produkcyjnej owoców w puszkach jest automatyzacja i usprawniona produkcja w procesie produkcyjnym, zmniejszenie powiązań roboczych, zwiększenie zdolności produkcyjnych i obniżenie kosztów. Sprzęt ma zastosowanie również do halogenu i dojrzewania jaj, mięsa, ryb i muszli, a także do sterylizacji ogórków, owoców i grzybów.
  Technologia linii produkcyjnej w puszkach
  Główny proces produkcyjny: klasyfikacja surowców → moczenie alkaliów → na skórze i → czyszczenie → otwarta połowa, wykop jądro atomowe → naprawa ręczna → cięcie → próżniowy cukier ssący → wyciąg → sztuczne ważenie → uszczelnianie → sterylizacja → chłodzenie → puszki wytrzeć → przechowywanie → test → kod → inspekcja ręczna → etykietowanie → pakowanie.
  Wprowadzenie linii do produkcji konserw owocowych
  Tryb ogrzewania jest ogrzewany parą lub ogrzewaniem elektrycznym. Sprzęt jest prosty, o dużej mocy, automatyczne urządzenie do kontroli temperatury, podwójny materiał izolacyjny, jest najbardziej zaawansowanym sprzętem do warzyw, blanszowaniem. Sprzęt można dostosować zgodnie z wymaganiami klienta. Linia produkcyjna obejmuje maszynę do gotowania, maszynę chłodzącą, maszynę do wody itp.
  Zakres przetwarzania linii owoców w puszkach:
  Linia konserw Apple, linia konserwowa Yali, linia brzoskwiniowa, linia brzoskwiń żółta, linia Hawthorn.
  Yam linia konserwowa, konserwy Orange, linia Truskawka, linia konserw Czarna jagoda.
  Firma może dostarczyć analizę projektów przetwarzania puszek, technologię przetwarzania puszek i wsparcie technologiczne, projektowanie sprzętu do obróbki puszkowanej, produkcję sprzętu do obróbki puszkowanej oraz usługi instalacji i uruchomienia.

 • OEM / ODM

  TANG REN international limited może dokonać najbardziej ekonomicznego i racjonalnego planowania rozwiązania, aby pomóc użytkownikom w planowaniu rozmieszczenia sprzętu, odpowiedzi użytkownika na porady techniczne, szkolenie techniczne i szkolenie personelu operacyjnego, wdrożenie naukowego systemu kontroli jakości przetwarzania w celu zapewnienia solidna obsługa posprzedażna.Zaawansowane koncepcje projektowe i profesjonalna technologia zawsze były godnymi uwagi cechami Duxia, firma postępuje zgodnie z międzynarodowym modelem systemu zarządzania jakością ISO9001: 2000, ustanawia i ulepsza system zapewnienia jakości oraz zdecydowanie gwarantuje jakość i wydajność produktów firmy.Firma jest zaangażowana w trawienie, wchłanianie i rozumienie międzynarodowej zaawansowanej technologii przetwarzania i sprzętu automatyzacji, najnowocześniejszej technologii.Przez długi czas współpracowaliśmy z wieloma firmami w Kanadzie, Włoszech, Niemczech, Szwajcarii i innych krajach i opracowaliśmy kompletne zestawy zaawansowanych technologicznie i zaawansowanych urządzeń do pakowania i transportu w oparciu o krajowe warunki Chin.Poziom automatyzacji osiągnął poziom zaawansowany w branży.Nigeria, aby firma produkowała pełen zestaw systemów produkcyjnych, ale także w przemyśle spożywczym, napojowym, konserwowym, Japonii, smarach, farmaceutyce, przemyśle chemicznym i innych jest szeroko stosowana.

   

  Innowacyjne standardy:
  Rozwój, projektowanie i badania, dbałość o szczegóły - w praktyce na dużą skalę - ogólna konstrukcja opanowana przez naszych ekspertów mechanicznych i elektrycznych.Ich bogate i dogłębne doświadczenie, zwłaszcza w przetwarzaniu najbardziej zróżnicowanych produktów, przekłada ich wyniki na wartość rynkową lub specjalne problemy klientów, dzięki spersonalizowanym rozwiązaniom.

   

  Czas pracy naszych maszyn:
  Normalny poziom pracy naszej maszyny to ponad 98,5% pracy wielozmianowej.parzysty!Korzystamy tylko z certyfikowanych dostawców komponentów wysokiej jakości.Nasz certyfikat systemu zarządzania jakością, certyfikowany zgodnie z ISO 9001, gwarantuje, że osiągamy nasze cele wysokiej jakości.Normalny poziom pracy naszej maszyny to ponad 98,5% pracy wielozmianowej.Korzystamy tylko z certyfikowanych, renomowanych i wysokiej jakości dostawców części.Zgodnie z certyfikatem ISO 9001, w celu zapewnienia wysokiej jakości celów.

   

  Główne wyposażenie linii do produkcji konserw owocowych obejmuje:
  Sprzęt do obróbki wstępnej: wciągnik do czyszczenia typu Gulang, maszyna do gotowania wstępnego, maszyna do obierania, zbiornik odgazowujący, zbiornik chłodzący, sortowanie owoców, maszyna do cięcia, maszyna do kostkowania, skrzynia wydechowa, maszyna przeciwłupieżowa itp.
  Główne wyposażenie do napełniania: pralka z pustym zbiornikiem, cukiernica, Chu Cunguo, pompa do mleka, podwójny filtr, kod natrysku, przenośnik taśmowy, przenośnik zupy, zgrzewarka, pasteryzator do kąpieli wodnej, maszyna do konserwowania, etykietowanie, przenośnik taśmowy i tak dalej .Wszystkie materiały ze stali nierdzewnej są wykonane, a wykończenie powierzchni zewnętrznej jest piękne i hojne.
  Linia produkcyjna w puszkach obejmuje głównie: linię produkcyjną w puszkach z żółtą brzoskwinią, linię produkcyjną w puszkach pomarańczowych, linię produkcyjną w puszkach jabłkowych, linię produkcyjną w puszkach gruszkowych, linię do produkcji konserw z owocami kiwi, linię do produkcji dżemu, linię do produkcji pasty pomidorowej, linię do produkcji galaretek.
  Tryb ogrzewania linii produkcyjnej konserw owocowych jest podgrzewany parą lub ogrzewaniem elektrycznym.Sprzęt jest prosty, wysokowydajny, automatyczny regulator temperatury, podwójny materiał izolacyjny, jest najbardziej zaawansowanym sprzętem do blanszowania żywności i warzyw w domu.Sprzęt można dostosować do wymagań klienta.Linia produkcyjna obejmuje maszynę do gotowania, maszynę chłodzącą, maszynę do wody itp.


  Okres przechowywania owoców w puszkach jest stosunkowo długi, może dostosować sezon produkcji świeżych owoców i obszar rynku, może lepiej zachować świeży smak i stan, niektóre gatunki, takie jak owoce cytrusowe.Konserwy o smaku świeżych owoców to zatem większość tych kosztów jest mile widziana.Shanghai Duxia jest profesjonalnym dostawcą linii do produkcji owoców w puszkach, głównych produktów linii do produkcji owoców w puszkach.Zapraszamy do zapytań o cenę linii produktów w puszkach owocowych i inne powiązane informacje.

 • R & D
  Prowadziliśmy długofalową współpracę naukowo-badawczą z wieloma krajowymi i zagranicznymi instytucjami naukowo-badawczymi, grupami naukowymi i znanymi przedsiębiorstwami.

  Obrotowa dynamika mechaniczna

  Wymuszone i niestabilne wirniki / łożyska / systemy uszczelniające, nieliniowa dynamika wirnika, wirujące drgania skrętne, łożyska i szczelne wirniki (metody obliczeń i testów), sterowanie dynamiką systemu wirnika, badania łożysk i sprężarek / monitorowanie i diagnostyka turbozespołów i systemów zaawansowane maszyny rotacyjne.

  Projektowanie inżynierskie
  Optymalizacja i projektowanie wspomagane komputerowo, studium wykonalności mechanizmu kinematycznego, kinematyka geometrii łożyska tocznego, mechaniczny układ sterowania, eksperymentalna analiza naprężeń, analiza uszkodzeń, opracowanie metod inspirowanych biologią.

  Produkcja
  Obecnie opracowywana jest zwinna praca komórek produkcyjnych, aby ułatwić szybkie zmiany w montażu jednego obiektu do montażu na inne obiekty. Komórka robocza zawiera wiele robotów, systemy przenośników i wiele elastycznych sekcji podajnika.

  Materiał
  Zbadano nowe osiągnięcia w dziedzinie technologii eksperymentalnej i zbadano reakcję materiałów o wysokim stopniu odkształcenia w wysokich temperaturach. Konstytucyjna ewolucja uszkodzeń modelu, lokalizacja ścinania i zaawansowana awaria materiału inżynierskiego. Przygotowanie złożonych właściwości mechanicznych; pełzanie, pękanie i zmęczenie materiałów inżynierskich w wysokich temperaturach.

  Tribologia
  Nano-tarcie z nanoszeniem w czasie i zastosowanie mikrosekundowych skal czasowych do szybkiej obróbki i mechaniki penetracji opancerzenia. Folia z łożyskiem gazowym Badania Systemy smarowania i zastosowania Bezolejowe mechaniczne magnetyczne systemy łożyskowe. Takich jak długoterminowe narzędzia i systemy naprowadzania oraz zastosowania przestrzeni z łożyskiem pędu Bezzaciskowe.

  Wirnik maszynowy
  Charakterystyki drgań w pomiarach uszczelek i łożysk oraz ruchy chaotyczne. Badanie wpływu wzajemnego oddziaływania tarcia / powłoki, odśrodkowej interakcji między łopatkami a obudową.

Szczegóły kontaktu
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

Osoba kontaktowa: Miss.

Faks: 86-21

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)