Dom

Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Sprzęt do konserw mięsnych na sprzedaż
dobra jakość Sprzęt do konserw mięsnych na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra obsługa i wysokiej jakości maszyna. Czekamy na kolejną współpracę.

—— zac

生产 线 成熟, 设备齐全 并且 高质量, 待客 热情, 服务 周到

—— 尤安 乐

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6
Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6
Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6
Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.

 • Linia produkcyjna
  Główną cechą linii produkcyjnej owoców w puszkach jest automatyzacja i usprawniona produkcja w procesie produkcyjnym, zmniejszenie powiązań roboczych, zwiększenie zdolności produkcyjnych i obniżenie kosztów. Sprzęt ma zastosowanie również do halogenu i dojrzewania jaj, mięsa, ryb i muszli, a także do sterylizacji ogórków, owoców i grzybów.
  Technologia linii produkcyjnej w puszkach
  Główny proces produkcyjny: klasyfikacja surowców → moczenie alkaliów → na skórze i → czyszczenie → otwarta połowa, wykop jądro atomowe → naprawa ręczna → cięcie → próżniowy cukier ssący → wyciąg → sztuczne ważenie → uszczelnianie → sterylizacja → chłodzenie → puszki wytrzeć → przechowywanie → test → kod → inspekcja ręczna → etykietowanie → pakowanie.
  Wprowadzenie linii do produkcji konserw owocowych
  Tryb ogrzewania jest ogrzewany parą lub ogrzewaniem elektrycznym. Sprzęt jest prosty, o dużej mocy, automatyczne urządzenie do kontroli temperatury, podwójny materiał izolacyjny, jest najbardziej zaawansowanym sprzętem do warzyw, blanszowaniem. Sprzęt można dostosować zgodnie z wymaganiami klienta. Linia produkcyjna obejmuje maszynę do gotowania, maszynę chłodzącą, maszynę do wody itp.
  Zakres przetwarzania linii owoców w puszkach:
  Linia konserw Apple, linia konserwowa Yali, linia brzoskwiniowa, linia brzoskwiń żółta, linia Hawthorn.
  Yam linia konserwowa, konserwy Orange, linia Truskawka, linia konserw Czarna jagoda.
  Firma może dostarczyć analizę projektów przetwarzania puszek, technologię przetwarzania puszek i wsparcie technologiczne, projektowanie sprzętu do obróbki puszkowanej, produkcję sprzętu do obróbki puszkowanej oraz usługi instalacji i uruchomienia.

 • OEM / ODM
  Duxia Industry and Trade Co., Ltd. może dokonać najbardziej ekonomicznego i racjonalnego planowania dla twojego rozwiązania, aby pomóc użytkownikom zaplanować układ sprzętu, użytkownik odpowie na porady techniczne, szkolenia techniczne i szkolenie personelu operacyjnego, wdrożenie jakości przetwarzania naukowego system kontroli zapewniający dobrą obsługę posprzedażną. Zaawansowane koncepcje projektowe i profesjonalna technologia zawsze były cechami Duxii, firma przestrzega międzynarodowego systemu zarządzania jakością ISO9001: 2000, ustanawia i ulepsza system zapewnienia jakości oraz zdecydowanie gwarantuje jakość i wydajność produktów firmy. Firma jest zaangażowana w trawienie, wchłanianie i chwytanie międzynarodowej zaawansowanej technologii przetwarzania i sprzętu automatyki, najnowocześniejszych technologii. Przez długi czas współpracowaliśmy z wieloma firmami w Kanadzie, Włoszech, Niemczech, Szwajcarii i innych krajach oraz opracowaliśmy kompletne zestawy zaawansowanych technologicznie i zaawansowanych urządzeń do pakowania i przenoszenia w oparciu o krajowe warunki w Chinach. Poziom automatyzacji osiągnął zaawansowany poziom w branży. Nigeria dla firmy produkującej pełny zestaw systemów produkcyjnych, ale także w przemyśle spożywczym, napojach, konserwach, Japonii, środkach smarnych, farmaceutykach, przemyśle chemicznym i innych jest szeroko stosowana.

  Innowacyjne standardy:
  Rozwój, projektowanie i badania, dbałość o szczegóły - w przypadku praktyk na dużą skalę - ogólna konstrukcja opanowana przez naszych ekspertów mechanicznych i elektrycznych. Ich rozległe i dogłębne doświadczenie, szczególnie w zakresie najbardziej zróżnicowanego przetwarzania produktów, przekłada ich wyniki na wartość rynkową lub szczególne problemy klientów, dzięki spersonalizowanym rozwiązaniom.

  Nasz czas pracy maszyny:
  Normalny poziom działania naszej maszyny wynosi ponad 98,5% operacji wielozmianowej. parzysty! Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych i wysokiej jakości dostawców komponentów. Nasza certyfikacja systemu zarządzania jakością, certyfikowana zgodnie z ISO 9001, zapewnia osiągnięcie naszych celów wysokiej jakości. Normalny poziom działania naszej maszyny wynosi ponad 98,5% operacji wielozmianowej. Używamy wyłącznie certyfikowanych renomowanych i wysokiej jakości dostawców części. Zgodnie z certyfikatem ISO 9001, w celu zapewnienia celów wysokiej jakości.

  Główne wyposażenie linii produkcyjnej owoców w puszkach obejmuje:
  Sprzęt do wstępnej obróbki: wciągnik czyszczący typu Gulang, maszyna do wstępnego gotowania, maszyna do obierania, zbiornik odgazowujący, zbiornik chłodzący, sortowanie owoców, maszyna do cięcia, maszyna do kostkowania, skrzynka wydechowa, maszyna przeciwłupieżowa itp.
  Główne wyposażenie do napełniania: pusta myjnia cysterny, garnek do cukru, Chu Cunguo, pompa mleka, podwójny filtr, kod rozpylania, przenośnik taśmowy, przenośnik taśmowy do zup, maszyna do zgrzewania, pasteryzator do pasty wodnej, maszyna konserwująca, etykietowanie, przenośnik taśmowy itp. . Wszystkie wykonane ze stali nierdzewnej materiały są wykonane, a zewnętrzne wykończenie powierzchni jest piękne i obfite.
  Linia produkcyjna do puszek obejmuje głównie: linię do produkcji konserw brzoskwiniowych, linię do produkcji puszek z pomarańczą, linię do produkcji konserw jabłkowych, linię do produkcji konserw gruszkowej, linię do produkcji konserw z owocami kiwi, linię do produkcji dżemów, linię do produkcji koncentratów pomidorowych, linię do produkcji galaretek.
  Tryb grzania linii produkcyjnej owoców w puszkach jest ogrzewany za pomocą pary lub ogrzewania elektrycznego. Sprzęt jest prosty, o dużej mocy, automatyczne urządzenie do kontroli temperatury, podwójny materiał izolacyjny, to najbardziej zaawansowana żywność, sprzęt do blanszowania warzyw w domu. Sprzęt można dostosować zgodnie z wymaganiami klienta. Linia produkcyjna obejmuje maszynę do gotowania, maszynę chłodzącą, maszynę do wody itp.


  Konserwowany okres przechowywania owoców jest stosunkowo długi, może dostosować sezon produkcji świeżych owoców i obszar rynku, może lepiej zachować świeży smak i stan, niektóre gatunki, takie jak owoce cytrusowe. W związku z tym zaprawiony smak świeżego owocu jest mile widziany. Shanghai Duxia jest profesjonalnym dostawcą linii do produkcji owoców w puszkach, głównych produktów linii do produkcji owoców w puszkach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży owoców w puszkach i innych powiązanych informacji.

 • R & D
  Prowadziliśmy długofalową współpracę naukowo-badawczą z wieloma krajowymi i zagranicznymi instytucjami naukowo-badawczymi, grupami naukowymi i znanymi przedsiębiorstwami.

  Obrotowa dynamika mechaniczna

  Wymuszone i niestabilne wirniki / łożyska / systemy uszczelniające, nieliniowa dynamika wirnika, wirujące drgania skrętne, łożyska i szczelne wirniki (metody obliczeń i testów), sterowanie dynamiką systemu wirnika, badania łożysk i sprężarek / monitorowanie i diagnostyka turbozespołów i systemów zaawansowane maszyny rotacyjne.

  Projektowanie inżynierskie
  Optymalizacja i projektowanie wspomagane komputerowo, studium wykonalności mechanizmu kinematycznego, kinematyka geometrii łożyska tocznego, mechaniczny układ sterowania, eksperymentalna analiza naprężeń, analiza uszkodzeń, opracowanie metod inspirowanych biologią.

  Produkcja
  Obecnie opracowywana jest zwinna praca komórek produkcyjnych, aby ułatwić szybkie zmiany w montażu jednego obiektu do montażu na inne obiekty. Komórka robocza zawiera wiele robotów, systemy przenośników i wiele elastycznych sekcji podajnika.

  Materiał
  Zbadano nowe osiągnięcia w dziedzinie technologii eksperymentalnej i zbadano reakcję materiałów o wysokim stopniu odkształcenia w wysokich temperaturach. Konstytucyjna ewolucja uszkodzeń modelu, lokalizacja ścinania i zaawansowana awaria materiału inżynierskiego. Przygotowanie złożonych właściwości mechanicznych; pełzanie, pękanie i zmęczenie materiałów inżynierskich w wysokich temperaturach.

  Tribologia
  Nano-tarcie z nanoszeniem w czasie i zastosowanie mikrosekundowych skal czasowych do szybkiej obróbki i mechaniki penetracji opancerzenia. Folia z łożyskiem gazowym Badania Systemy smarowania i zastosowania Bezolejowe mechaniczne magnetyczne systemy łożyskowe. Takich jak długoterminowe narzędzia i systemy naprowadzania oraz zastosowania przestrzeni z łożyskiem pędu Bezzaciskowe.

  Wirnik maszynowy
  Charakterystyki drgań w pomiarach uszczelek i łożysk oraz ruchy chaotyczne. Badanie wpływu wzajemnego oddziaływania tarcia / powłoki, odśrodkowej interakcji między łopatkami a obudową.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Sasha Liu

Tel: 86--15221892684

Faks: 86-21-37653635

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)