Dom ProduktySprzęt do konserw owocowych

Wysokoefektywne urządzenie do konserw owocowych Linia do produkcji brzoskwiń

Opinie klientów
Dobra obsługa i wysokiej jakości maszyna. Czekamy na kolejną współpracę.

—— zac

Dojrzała linia produkcyjna, kompletne wyposażenie i wysoka jakość, gościnność, przemyślana obsługa

—— Mickle

Im Online Czat teraz

Wysokoefektywne urządzenie do konserw owocowych Linia do produkcji brzoskwiń

High Efficiency Fruit Canning Equipment Canned Peach Production Line
High Efficiency Fruit Canning Equipment Canned Peach Production Line

Duży Obraz :  Wysokoefektywne urządzenie do konserw owocowych Linia do produkcji brzoskwiń

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TANGREN
Orzecznictwo: SGS、ISO
Numer modelu: DX
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: pakowanie folii lub drewnianych pudełek
Czas dostawy: 30 -45 dni
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Linia produkcyjna Peach Peach Napięcie: 380V
Niestandardowy projekt: Tak Produkty: brzoskwinia
użyć: Wyprodukuj brzoskwinie w puszkach kategorii: Linia do produkcji owoców
High Light:

maszyna do konserwowania owoców

,

sprzęt do przetwarzania owoców

Linia produkcyjna puszki owocowej Linia do produkcji brzoskwiń brzoskwinia puszkowana

Opis:

Linia do produkcji brzoskwiń jest jednym z wiodących produktów naszej firmy. Przez lata był używany przez dziesiątki klientów i zgromadził bogate doświadczenie. Wydajność sprzętu i wyniki znajdują się na czołowej pozycji w kraju i zostały potwierdzone i pochwalone przez klientów.

Główne specjalne wyposażenie linii to: maszyna brzoskwiniowa, podnośnik kubełkowy, urządzenie do ługowania kaskadowego z wodospadem, obieraczka, bulgocząca winda neutralizująca, maszyna do wstępnego gotowania, zbiornik chłodzący, klasyfikator brzoskwiń, krajarka, maszyna do kostkowania, maszyna do ustawiania zmierzchu itp.; głównym ogólnym wyposażeniem są: pralka, pojemnik na cukier, zasobnik, pompa mleka, podwójny filtr, pas przenośnika kodujący, plus przenośnik taśmowy do zupy,), maszyna do sterylizacji niskotemperaturowej pasteryzowanej, maszyna do wycierania zbiorniczka, maszyna do etykietowania, łączący przenośnik taśmowy .

Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, ten wątek jest dostarczany z higieniczną, nieinwazyjną przekładnią, taką jak pasy płaskie, pasy z siatki ze stali nierdzewnej, rolki, pasy z siatki zgrzebłowej, czerpaki łańcuchowe i płozy. Ma nie tylko dobre efekty cięcia, równomierne wymywanie podstawy, czyste obieranie, neutralizację, wstępne gotowanie i efekt chłodzenia jest dobry, ale ma również cechy wysokiej wydajności, mniejszej straty materiału, ciągłej automatycznej produkcji, automatycznej kontroli temperatury, bezpieczeństwa i zdrowie, niskie zużycie energii, żółty Jedno z idealnych urządzeń do produkcji brzoskwiń w linii produkcyjnej.

Moja firma może dostarczyć od 2 do 3 ton / godzinę, od 3 do 4 ton / godzinę, od 4 do 5 ton / godzinę, od 5 do 6 ton / godzinę zdolności produkcyjnej czterech urządzeń do produkcji konserw brzoskwiniowych do wyboru klienta.

O nas

Shanghai Duxia Industry & Trade Co, Ltd. specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji różnych kompletów systemów produkcji opakowań oraz handlu importem i eksportem. Opierając się na ogromnych umiejętnościach technologicznych, podążamy za popytem na rynku jako naszym przewodnikiem, rozwój produkcji jako nasza odpowiedzialność, możemy zaprojektować najlepszy ekonomiczny rozsądny program rozwiązań.

Zaawansowana konstrukcja i profesjonalna technologia, precyzyjne wytwarzanie to nasze niezwykłe cechy. Nasza firma już przechodzi system zarządzania jakością, ustanowił integralność Systemu Gwarancji Jakości, aby zapewnić jakość i wydajność naszych produktów.

Nasza firma zajmuje się trawieniem i absorpcją międzynarodowej zaawansowanej nauki o przetwarzaniu i automatycznym wyposażeniem. Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą w Kanadzie, Włoszech i Szwajcarii. Opracowaliśmy różne zaawansowane urządzenia do napełniania, pakowania i przenoszenia, a my osiągnęliśmy poziom profesjonalny. Nasz automatyczny system produkcji jest szeroko stosowany w żywności, napojach, produktach mlecznych, produktach w puszkach, kosmetykach, lubrykantach, medycynie, chemii itp.

Szczegóły kontaktu
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

Osoba kontaktowa: admin

Tel: +8615013051399

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)