Dom ProduktySprzęt do konserw owocowych

Bubble Fruit Washing Machine, Energy Saving Fruit And Vegetable Washer Machine

Opinie klientów
Dobra obsługa i wysokiej jakości maszyna. Czekamy na kolejną współpracę.

—— zac

Dojrzała linia produkcyjna, kompletne wyposażenie i wysoka jakość, gościnność, przemyślana obsługa

—— Mickle

Im Online Czat teraz

Bubble Fruit Washing Machine, Energy Saving Fruit And Vegetable Washer Machine

Bubble Fruit Washing Machine , Energy Saving Fruit And Vegetable Washer Machine
Bubble Fruit Washing Machine , Energy Saving Fruit And Vegetable Washer Machine

Duży Obraz :  Bubble Fruit Washing Machine, Energy Saving Fruit And Vegetable Washer Machine

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TANGREN
Orzecznictwo: SGS、ISO
Numer modelu: DX
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: pakowanie folii lub drewnianych pudełek
Czas dostawy: 30 -45 dni
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Pralka bąbelkowa Niestandardowy projekt: Tak
marki: Duxia użyć: mycie owoców
Poder: 6kW kategorii: pralka
High Light:

maszyna do konserwowania owoców

,

sprzęt do przetwarzania owoców

Maszyna do prania bąbelków Linia do prania owoców do owoców

Opis:

Pralka nadaje się do mycia różnych warzyw, owoców, produktów wodnych itp. (Takich jak szpinak, brokuły, rzepak, marchew, ziemniaki, jabłka i inne warzywa i owoce), bardziej nadaje się do uprawy owoców i warzyw w glebie,, Potrafi utrzymać oryginalny kolor. Może być również stosowany do odsalania marynat, moczenie i czyszczenie suchych materiałów i mocowanie materiałów (dodawanie środków utrwalających). Z moją firmą można korzystać z pralki składającej się z zestawów urządzeń do transportu owoców, linii do mycia warzyw.

Poprzez wysokociśnieniową pompę rotacyjną, aby woda zaczęła wirować, "gotując się", tak aby kurz na powierzchni materiału, szybko osiadł z głównej, przez pas siatki z siatki nierdzewnej, oczyszczony materiał do następnego procesu, w kształcie dyszy, warzywa do wtórnego czyszczenia, w celu uzyskania dobrego efektu czyszczenia.


Ogólne wykorzystanie wysokiej jakości stali nierdzewnej, użytkownik może dowolnie dostosować prędkość sieci do wymagań procesu, tak aby został dokładnie umyte.

Wykonany z materiału SUS304 ze stali nierdzewnej, w pełnej zgodności z wymogami dotyczącymi eksportu żywności. Urządzenie ma urządzenie generujące pęcherzyki, tak że materiał był w stanie bębnowania, efekt usuwania pozostałości pestycydów na powierzchni produktu, przy jednoczesnym dodaniu odpowiedniej ilości farmaceutycznej stabilizacji dezynfekcji. Pływak może przelewać się ze zbiornika przelewowego, odprowadzając osady z odpływu ścieków, aby osiągnąć cel czyszczenia. Sprzęt w bańce, surfing, podnoszenie, opryskiwanie i inne wspólne prace, z czystym, energooszczędnym, oszczędzającym wodę, stabilnym i niezawodnym sprzętem, aby zachować oryginalny kolor i tak dalej. Czy warzywa, przetwórstwo spożywcze, gastronomia i inne branże są idealnym wyposażeniem.

Korzyść:
Zaawansowana konstrukcja i profesjonalna technologia, precyzyjne wytwarzanie to nasze niezwykłe cechy. Nasza firma już przechodzi system zarządzania jakością, ustanowił integralność Systemu Gwarancji Jakości, aby zapewnić jakość i wydajność naszych produktów.
Nasza firma zajmuje się trawieniem i absorpcją międzynarodowej zaawansowanej nauki o przetwarzaniu i automatycznym wyposażeniem. Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą w Kanadzie, Włoszech i Szwajcarii. Opracowaliśmy różne zaawansowane urządzenia do napełniania, pakowania i przenoszenia, a my osiągnęliśmy poziom profesjonalny. Nasz automatyczny system produkcji jest szeroko stosowany w żywności, napojach, produktach mlecznych, produktach w puszkach, kosmetykach, lubrykantach, medycynie, chemii itp.

Szczegóły kontaktu
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

Osoba kontaktowa: admin

Tel: +8615013051399

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)