Dom Aktualności

Zastosowanie i charakterystyka sterylizatora w kąpieli wodnej

Opinie klientów
Dobra obsługa i wysokiej jakości maszyna. Czekamy na kolejną współpracę.

—— zac

生产 线 成熟, 设备齐全 并且 高质量, 待客 热情, 服务 周到

—— 尤安 乐

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Zastosowanie i charakterystyka sterylizatora w kąpieli wodnej

Zastosowanie i charakterystyka sterylizatora w kąpieli wodnej
Urządzenie do sterylizacji w kąpieli wodnej nadaje się do różnego rodzaju produktów kriogenicznych, kiełbasy mięsożernej, kiełbasy szynkowej, owoców w puszkach, ogórków, marynat, marynowanych warzyw, marynowanych warzyw, pasty z fasoli, marynowanej kapusty, musztardy, dzikich warzyw, dżemu, produktów sojowych, nabiału produkty, puszki, miękkie miękkie butelki do pakowania próżniowego, sterylizacja opakowań szklanych butelek. Nadaje się również do blanszowania lub gotowania owoców górskich warzyw i innych specjalnych owoców i warzyw.
Cena użycia sterylizatora w kąpieli wodnej
(1) odpowiednie dla typów bakteriobójczych: żółta brzoskwinia, pomarańcza, gruszka, jabłko, mięso niskotemperaturowe, dzikie warzywa, grzyby jadalne, warzywa, ogórki konserwowe, marynaty, marynaty itp.
(2) odpowiedni rodzaj sterylizacji: 200g, 250g, 500g i tak dalej
(3) rurociągi za pomocą maszyny do suszenia próżniowego, maszyny do czyszczenia łaźni gazowych, maszyny do pakowania próżniowego, maszyny do pasteryzacji, maszyny do chłodzenia.
(4) stosunek wyposażenia i materiałów: stal nierdzewna 304 i stal węglowa
Sterylizator w kąpieli wodnej wykonany jest z materiału SUS304. Główne elementy składają się ze skrobaka transportowego, korpusu, instalacji rurowej, elektrycznego układu sterowania i tak dalej. Wrzeciono jest obracane przez łańcuch, a materiał jest transportowany do wyznaczonego miejsca. Może sterować prędkością obrotową ze zmienną częstotliwością i dowolnie regulować czas sterylizacji. Sprzęt używany jest głównie do sterylizacji butelek i galaretek PE / PP z tworzyw sztucznych.
Cechy produktu sterylizatora w kąpieli wodnej:
1, ogólne wykorzystanie stali nierdzewnej 304, bezpieczne i sanitarne;
2. Dzięki pasteryzacji można utrzymać oryginalną jakość i długi czas przechowywania.
3, za pomocą automatycznej kontroli temperatury, regulacji przetwornicy częstotliwości, automatyczny stopień rurociągu jest wysoki, pracochłonność dno, może wybrać komputer w pełni automatyczny system kontroli;
4. Sprzęt jest używany, konserwacja jest wygodna, a wygląd jest piękny.

Pub Czas : 2018-03-07 14:26:51 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss.

Tel: 86--15221892684

Faks: 86-21

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)