Dom Aktualności

Remont linii produkcyjnej przetwórstwa warzyw na rynku rolników

Opinie klientów
Dobra obsługa i wysokiej jakości maszyna. Czekamy na kolejną współpracę.

—— zac

Dojrzała linia produkcyjna, kompletne wyposażenie i wysoka jakość, gościnność, przemyślana obsługa

—— Mickle

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Remont linii produkcyjnej przetwórstwa warzyw na rynku rolników
Remont linii produkcyjnej przetwórstwa warzyw na rynku rolników
Linia do przetwórstwa warzywnego w celu rozwiązania zjawiska żargonu na rynku owoców i warzyw. Odkąd linia produkcyjna do przetwórstwa warzyw, uczucia warzyw na rynku, zmniejszenie ilości śmieci na rynku warzywnym uległy znacznej poprawie.
Ponieważ po wycięciu zwiększonego obszaru oddychania materiału, zniszczenia tkanki, ułatwienia penetracji bakterii, w celu zapewnienia trwałości, na ogół nie wytwarzają produktów bez cięcia, cięcia i cięcia szkód musi przejść przez następną maszynę do czyszczenia bąbelków do pływających czyszczenie gazem z bębnów, taka procedura ma pewną skuteczność na powierzchni produktu pozostałości pestycydów w tym samym czasie, może być dodana do ilości chemikaliów w tym procesie, dezynfekcji (takiej jak Nacl, ClO2, O3) stałego koloru, przedłużyć okres przydatności do spożycia, zakończyć czyszczenie.
Charakterystyka linii produkcyjnych przetwórstwa warzywnego
1, nadaje się do czyszczenia, moczenia, sterylizacji, utrwalania i utrwalania produktów ziarnistych, liściastych i kłączowych, takich jak warzywa liściaste, grzyby jadalne, owoce, produkty wodne i chińska medycyna ziołowa.
2. Obsługa jest prosta, obsługa jest wygodna, a połączenie wygodne.
3. Główna stal nierdzewna w tej maszynie wykonana jest ze stali nierdzewnej 304 o grubości 2 mm.
Ceną linii produkcyjnej przetwórstwa warzywnego jest zbiór świeżych warzyw, mycie, opróżnianie, wybór segmentacji lub segmentacja. Wejście na rynek świeżych, pięknych i czystych, schludnych i jednorodnych, może ograniczyć wykluczenie odpadów gastronomicznych, oszczędzając czas i energię. Różne sprzedaż kolokacji warzyw, konsumenci mogą korzystać z różnych pysznych owoców i warzyw w tym samym opakowaniu.

Pub Czas : 2018-03-07 14:54:59 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

Osoba kontaktowa: Miss.

Faks: 86-21

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)