Dom Aktualności

Podsumowanie głównego wyposażenia linii produkcyjnej w puszkach

Opinie klientów
Dobra obsługa i wysokiej jakości maszyna. Czekamy na kolejną współpracę.

—— zac

Dojrzała linia produkcyjna, kompletne wyposażenie i wysoka jakość, gościnność, przemyślana obsługa

—— Mickle

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Podsumowanie głównego wyposażenia linii produkcyjnej w puszkach
Podsumowanie głównego wyposażenia linii produkcyjnej w puszkach
Głównym wyposażeniem linii do produkcji owoców w puszkach jest: pusta myjnia cysterny, garnek z cukrem, Chu Cunguo, pompa mleka, podwójny filtr, przenośnik taśmowy z kodowaniem tryskającym, przenośnik taśmowy do zup, maszyna do zamykania (zakupiona), pasteryzowany sterylizator w niskiej temperaturze, maszyna do konserwowania, maszyna etykietująca, przenośnik taśmowy i inne.
Myjka zbiornika powietrza służy do czyszczenia i dezynfekcji pustego zbiornika przed załadowaniem zasobnika. Odwrócony pusty zbiornik jest myte przez natryskiwanie i rozpylanie w górę iw dół, a magazyn zanieczyszczeń oleju jest usuwany i wysyłany do dezynfekcji parą, aby spełnić wymagania higieny żywności.
Kuchenka na cukry: nadaje się do rozpuszczania i dezynfekcji mleka, syropu, soków owocowych, żywności i innych substancji, ogrzewania i gotowania oraz konserwacji termicznej. Wewnętrzna głowica cylindrów ze stali nierdzewnej składa się z miski tworzącej warstwę pośrednią przenoszącą ciepło. Zewnętrzna powierzchnia jest polerowana i wypełniona stalą nierdzewną, a powierzchnia jest piękna i duża. Rozpuszczoną substancję i zimną wodę umieszcza się w naczyniu, a para dostaje się do międzywarstwy, aby osiągnąć cel ogrzewania i topienia. Rura połączona z warstwą pośrednią jest wyposażona w manometr do zaworu bezpieczeństwa, aby określić ciśnienie w międzywarstwie i zapewnić bezpieczeństwo produkcji.
Pojemnik do przechowywania: używany do przechowywania nadchodzących pomarańczy w puszkach.
Sterylizator niskotemperaturowy do pasteryzowania: stosowanie wody o wysokiej temperaturze w celu sterylizacji butelkowanej żywności, wyrównanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej i ustawienie odpowiedniej temperatury sterylizacji zgodnie z właściwościami żywności. Urządzenie jest wyposażone w pompę cyrkulacyjną, aby woda bakteriobójcza była w stanie kolistym bez martwego kąta.
Charakterystyka pomarańczowej linii produkcyjnej w puszkach
Linia wykonana jest z wysokiej jakości materiału ze stali nierdzewnej, nie tylko ma dokładność sortowania wielkości owoców, niewielkie uszkodzenia, czystą wodę, usuwanie owoców, separacja juluo, selekcja i konserwowanie jest wygodne, ale ma również cechy ciągłej produkcji, automatyzacji śluzy i wysokiej wydajność produkcji, niska pracochłonność, wygodne mycie, bezpieczeństwo i warunki sanitarne, oszczędność wody. Jest jednym z preferowanych urządzeń do linii produkcyjnej owoców w puszkach.

Pub Czas : 2018-03-07 14:29:16 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

Osoba kontaktowa: Miss.

Faks: 86-21

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)