Dom ProduktySprzęt do konserw rybnych

Produkcja tuńczyka Linia do produkcji konserw rybnych Wysoka wydajność

Orzecznictwo
dobra jakość Sprzęt do konserw mięsnych na sprzedaż
dobra jakość Sprzęt do konserw mięsnych na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra obsługa i wysokiej jakości maszyna. Czekamy na kolejną współpracę.

—— zac

生产 线 成熟, 设备齐全 并且 高质量, 待客 热情, 服务 周到

—— 尤安 乐

Im Online Czat teraz

Produkcja tuńczyka Linia do produkcji konserw rybnych Wysoka wydajność

Chiny Produkcja tuńczyka Linia do produkcji konserw rybnych Wysoka wydajność dostawca

Duży Obraz :  Produkcja tuńczyka Linia do produkcji konserw rybnych Wysoka wydajność

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Duxia
Orzecznictwo: ISO,SGS
Numer modelu: DX

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: Pakowanie folii lub pakowanie w drewniane pudełko
Czas dostawy: 30 dni roboczych
Możliwość Supply: 10 linii miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Konserwowana tuńczyk Linia produkcyjna Tuńczyk Przetwarzanie konserw Napięcie: 380V
Moc: 34,8 kW Waga: 3480 kg
kategorii: linia produkcyjna Wymiar: 320980 x 7190 x 6790 (mm)

Linia produkcyjna konserwowanego tuńczyka Linia produkcyjna konserwowanego tuńczyka dla ryb

Opis:

Moja firma produkująca linię do produkcji konserw z tuńczyka pochłania opracowaną przez siebie technologię, technologię i sprzęt zagraniczny, w tym główne linie do produkcji surowych tuńczyków i linie do produkcji tuńczyka w puszkach.


1 linia produkcyjna surowca do produkcji worków do produkcji tuńczyka: urządzenie do rozładunku hydraulicznego, taśmociąg sortujący, trzewny przenośnik taśmowy, przenośnik koszowy, garnek do gotowania, do pierwszego roboczego przenośnika taśmowego, czerwony przenośnik taśmowy do mięsa, maszyna do formowania tworzyw sztucznych, kontrola ciężaru Maszyna, wykrywacz metali, automatyczna maszyna do cięcia kostek, urządzenie uszczelniające, urządzenie do czyszczenia tacek, przenośnik taśmowy, prawdziwy czyścik do zbiorników, pojemnik do sterylizacji, pralka z pustym pojemnikiem i tak dalej.


2 główne wyposażenie linii produkcyjnej do produkcji tuńczyka konserwowanego to: wyładowarka hydrauliczna, taśmociąg sortujący, do przenośnika taśmowego trzewnego, zainstalowany przenośnik koszowy, garnek do gotowania, przejść do pierwszej pracy taśmy przenośnika do taśmy przenośnika czerwonego mięsa, sprawdzić maszynę, wykrywacz metali, automat do kostkowania, maszyna do zgrzewania, urządzenie do czyszczenia tacek, przenośnik do zup, automat do czyszczenia zbiorników, garnek do sterylizacji, pralka do zbiorników i tak dalej.

O nas:

Shanghai Duxia Industry & Trade Co, Ltd. specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji różnych kompletów systemów produkcji opakowań oraz handlu importem i eksportem. Opierając się na ogromnych umiejętnościach technologicznych, podążamy za popytem na rynku jako naszym przewodnikiem, rozwój produkcji jako nasza odpowiedzialność, możemy zaprojektować najlepszy ekonomiczny rozsądny program rozwiązań.

Zaawansowana konstrukcja i profesjonalna technologia, precyzyjne wytwarzanie to nasze niezwykłe cechy. Nasza firma już przechodzi system zarządzania jakością, ustanowił integralność Systemu Gwarancji Jakości, aby zapewnić jakość i wydajność naszych produktów.

Nasza firma zajmuje się trawieniem i absorpcją międzynarodowej zaawansowanej nauki o przetwarzaniu i automatycznym wyposażeniem. Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą w Kanadzie, Włoszech i Szwajcarii. Opracowaliśmy różne zaawansowane urządzenia do napełniania, pakowania i przenoszenia, a my osiągnęliśmy poziom profesjonalny. Nasz automatyczny system produkcji jest szeroko stosowany w żywności, napojach, produktach mlecznych, produktach w puszkach, kosmetykach, lubrykantach, medycynie, chemii itp.

Pytania i odpowiedzi

P1: Jak odwiedzić naszą fabrykę? (nie jest firmą handlową)

Odp .: Lotnisko w Szanghaju → Odbierz

P2: W jaki sposób fabryka przeprowadza kontrolę jakości?

Odp .: "JAKOŚĆ PIERWSZA" Kupujemy kwalifikowane części, testujemy maszynę na każdym etapie produkcji, posiadamy certyfikat SGS i certyfikat ISO.

P3: A co z instalacją?

Odp .: Opcja 1, nasz inżynier instaluje maszyny za ciebie, trenuj także swoich pracowników, dopóki nie będą mogli uruchomić maszyny samodzielnie.

Opcja 2, uczysz się tego w naszej fabryce.

P4: Czy masz serwis po sprzedaży?

A: Roczna gwarancja i ponadczasowy serwis konserwacyjny.

P5: Co z terminem płatności?

Odp .: Termin płatności: 1, T / T 30%, 70% przed wysyłką.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Sasha

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)