Dom ProduktySprzęt do konserw warzywnych

Oszczędność energii Sprzęt do konserwowania warzyw Automatyczna linia do mycia prądów wirowych

Orzecznictwo
dobra jakość Sprzęt do konserw mięsnych na sprzedaż
dobra jakość Sprzęt do konserw mięsnych na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra obsługa i wysokiej jakości maszyna. Czekamy na kolejną współpracę.

—— zac

生产 线 成熟, 设备齐全 并且 高质量, 待客 热情, 服务 周到

—— 尤安 乐

Im Online Czat teraz

Oszczędność energii Sprzęt do konserwowania warzyw Automatyczna linia do mycia prądów wirowych

Chiny Oszczędność energii Sprzęt do konserwowania warzyw Automatyczna linia do mycia prądów wirowych dostawca

Duży Obraz :  Oszczędność energii Sprzęt do konserwowania warzyw Automatyczna linia do mycia prądów wirowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Duxia
Orzecznictwo: ISO,SGS
Numer modelu: DX

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Czas dostawy: 30 dni roboczych
Możliwość Supply: 10 linii miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Automatyczna linia do mycia prądów wirowych. Konfekcjonowana linia do produkcji warzyw Napięcie: 380V
Moc: 3,07 kW Wymiar: 3560 × 1150 × 1200
kategorii: linia myjąca użyć: mycie owoców i warzyw

Automatyczna linia do mycia prądów wirowych. Konfekcjonowana linia do produkcji warzyw

Opis:

Cała linia wykonana jest ze stali nierdzewnej 304 i nadaje się do czyszczenia liściastych warzyw, kłącza i marynowanych owoców i warzyw, takich jak: kapusta, sałata, szpinak, marynowana rzodkiewka, kalarepa i inne materiały. Jest to centrum dystrybucji przedsiębiorstw, sieć hoteli, Idealny dla firm spożywczych.

Automatyczne użycie kapusty wiroprądowej:
Nadaje się do czyszczenia liściastych warzyw, kłącza i marynowanych owoców i warzyw, takich jak kapusta, sałata, szpinak, marynowana rzodkiewka, kalarepa i inne materiały. Jest to idealny wybór dla centrum dystrybucji, sieci hotelowej i firmy spożywczej.

Cały system czyszczenia składa się z trzech części:

Główna organizacja czyszczenia butli, lepsza niż dwie innowacje rówieśnicze:
1. Swirl + podwójne czyszczenie baniek
Czy powszechnie używana pralka z prądem wirowym łączy obecną branżę czyszczenia, na dwa główne sposoby: czyszczenie bąbelków + pralkę cyklonową. Na podstawie tradycyjnego czyszczenia cyklonowego dodaje się projekt czyszczenia pęcherzyków, a wysokociśnieniowa rura wtrysku gazu na dnie cylindra jest tak ustawiona, aby wyeliminować zjawisko, w którym tradycyjna pralka typu cyklon jest w trakcie czyszczenia nieumytego czyszczenie warzyw; pęcherzyki gazu pod wysokim ciśnieniem można skutecznie oddzielić W grupie warzyw, aby rozwiązać czystą cyklonową pralkę można czyścić tylko po usunięciu wad materiału. Rura wydechowa jest bardziej wyposażona w zawór nadmiarowy w celu regulacji siły pęcherzyków podczas czyszczenia różnych materiałów. Obrotowe czyszczenie przy użyciu pięciokrotnego cięcia o 360 stopni + 16 regulowanych wysokociśnieniowym czyszczeniem pęcherzyków powietrza, czyszczenie z podwójnym czyszczeniem Niezależnie od tego, czy chodzi o naczynia kuchenne w całości czy w kawałkach, zepsute warzywa, to szeroka maszyna do prania typu vortex może z łatwością poradzić sobie z celowa maszyna!


2. Brak konstrukcji cylindrów blokowych
Wnętrze cylindra jest naprawdę gładkie, półokrągłe, w procesie czyszczenia cylindra cyklonowego, tylko ciągłe wibracje pęcherzyków na powierzchni warzyw, nie ma wystającego wylotu w cylindrze, aby uniknąć wielu kolizji uszkodzeń w czyszczeniu materiału, naprawdę na warzywa, owoce i warzywa umyć, aby uniknąć drobnych uszkodzeń.


3. System dezynfekcji ozonu
Ozon jest szerokim spektrum działania, wysoce wydajnym, szybkim, bezpiecznym i nieszkodliwym gazem bakteriobójczym, o którym wiadomo, że zabija bakteryjne spory, wirusy, grzyby i może niszczyć toksyny. Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Salmonella typhimurium, żółty grzyb, Fusarium, Penicillium Icelandicum, zarodniki czarnego wariantu, naturalne bakterie, Neisseria gonorrhoeae itp. Mogą zostać zabite przez zabijanie owoców, warzyw, mięsa i innych pokarmów. Zabij A, wirusowe zapalenie wątroby typu B i inne wirusy zakaźne, ale może również usunąć pozostałości pestycydów z owoców i warzyw oraz toksyczność detergentów.


Mechanizm przeniesienia drgań B
1. Zastosowanie przenośnika wibracyjnego zamiast tradycyjnego przenośnika taśmowego, konstrukcja jest prostsza niż tradycyjny przenośnik taśmowy, aby zmniejszyć 5 razy bardziej wygodny w użyciu czas czyszczenia, praca jest bardziej oszczędna.
2. Skontaktować powierzchnię z materiałem za pomocą perforowanego otworu, efektywne oddzielenie gruzu w materiale.
3. Przyjąć zaimportowane ramię amortyzatora, aby zapewnić efektywne ługowanie nadmiaru wilgoci w procesie długotrwałego i stabilnego przenoszenia drgań o niskiej częstotliwości, aby zapewnić czas przechowywania materiału i zapewnić funkcję wstępnego odwadniania w następnym procesie dehydratacji.


C automatyczny obieg jednolitych części wód
1. Filtr dokładny o filtracji w kształcie klina, przednia konstrukcja o średnicy 0,3 mm z tyłu 1,5 mm, przednia dokładna filtracja włosów, szkodniki owadzi, resztki roślinne, wyprane do czysta, eliminując tradycyjny płaski filtr, wielokrotnie myły nieprzyjemne obawy. Doskonała konstrukcja tylko dla lepszej filtracji, wygodniejszego czyszczenia.
2. Automatyczny projekt uzupełniania, zbiornik wody cyrkulacyjnej z automatycznym urządzeniem uzupełniającym, cały system pralki, oprócz czyszczenia główny zbiornik ma główne wlot, zbiornik wody obiegowej ma również dodatkowy port uzupełniania, drugi port uzupełniania dotyczy głównie ciągłego proces czyszczenia w celu usunięcia materiału Uzupełnianie wilgoci, gdy poziom wody osiągnie ustalony poziom niskiego poziomu, który jest automatycznie uzupełniany, bez sztucznego uzupełniania, prawdziwie całego procesu czyszczenia bez interwencji człowieka.

Automatyczne parametry techniczne kapusty wiroprądowej
1, składniki produktu: czyszczenia dezynfekcji wirowania + dostarczanie wibracji, zgodnie z potrzebą dodania niszczarki i maszyny do usuwania włosów
2, wymiary całkowite: 3560 × 1150 × 1200mm
3, zasilanie: 380V
4, moc: 3,07KW
5, pojemność: 1 t / h, 2 t / h, 3t / h produkty mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb użytkownika.

Korzyść
Zaawansowana konstrukcja i profesjonalna technologia, precyzyjne wytwarzanie to nasze niezwykłe cechy. Nasza firma już przechodzi system zarządzania jakością, ustanowił integralność Systemu Gwarancji Jakości, aby zapewnić jakość i wydajność naszych produktów.
Nasza firma zajmuje się trawieniem i absorpcją międzynarodowej zaawansowanej nauki o przetwarzaniu i automatycznym wyposażeniem. Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą w Kanadzie, Włoszech i Szwajcarii. Opracowaliśmy różne zaawansowane urządzenia do napełniania, pakowania i przenoszenia, a my osiągnęliśmy poziom profesjonalny. Nasz automatyczny system produkcji jest szeroko stosowany w żywności, napojach, produktach mlecznych, produktach w puszkach, kosmetykach, lubrykantach, medycynie, chemii itp.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Sasha

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)