Dom ProduktySprzęt do konserw owocowych

Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.

Orzecznictwo
dobra jakość Sprzęt do konserw mięsnych na sprzedaż
dobra jakość Sprzęt do konserw mięsnych na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra obsługa i wysokiej jakości maszyna. Czekamy na kolejną współpracę.

—— zac

生产 线 成熟, 设备齐全 并且 高质量, 待客 热情, 服务 周到

—— 尤安 乐

Im Online Czat teraz

Maszyna do obierania jabłek Owoce konserwowe Wyposażenie ręczne Karmienie na zamówienie

Chiny Maszyna do obierania jabłek Owoce konserwowe Wyposażenie ręczne Karmienie na zamówienie dostawca

Duży Obraz :  Maszyna do obierania jabłek Owoce konserwowe Wyposażenie ręczne Karmienie na zamówienie

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Duxia
Orzecznictwo: SGS、ISO
Numer modelu: DX

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: pakowanie folii lub drewnianych pudełek
Czas dostawy: 30 -45 dni
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Maszyna do obierania jabłek Linia do produkcji owoców w puszkach Niestandardowy projekt: Tak
marki: Duxia Moc: 5.5KW
Wymiar: 2300 × 2000 × 2000 (mm) Napięcie: 380V

Maszyna do obierania jabłek Linia do produkcji owoców w puszkach

Opis:

Maszyna do obierania jabłek to moja firma w oparciu o lata produkcji w imieniu produktów nowej generacji, zastosowanie obranego, dziurkowanego rdzenia, otwarcie zaworu w koncepcji maszyny, maszyna jest wstępnie przetworzona sprzęt do przetwarzania Apple, z rozsądna struktura, stabilna praca, Bezpieczny, niezawodny, pracochłonny itp. Maszyna jest bardziej odpowiednia do przetwarzania średnicy jabłek od 55 mm do 90 mm, jeśli jakość sortowania będzie lepsza, bardzo duże lub małe owoce wymagają dostosowania oprzyrządowania.

Procedury operacyjne:
Procedury operacyjne mające na celu ulepszenie maszyny w celu ulepszenia materiału do szczeliny do przechowywania materiału do obierania makaronu Apple, (zbiornik na wodę) zostaną umieszczone w widelcu na surowcach, wymagające umieszczenia umieszczonego prostopadle i dążącego do pionu; Przestawianie ciągłe w systemie mainframe Wprowadzony surowiec jest wysyłany do obszaru cięcia. Nóż do obierania usuwa obracającą się skórkę jabłka, a następnie uderza rdzeń nożem od góry do dołu. W tym samym czasie otwarty nóż może otworzyć zawór (liczbę otwartego zaworu można ustawić zgodnie z wymaganiami klientów). Sprzęt zaprojektowany na gotowym owocu, rdzeniu owocowym, skórki, odpowiednio, eksport materiałów.

Uwagi operacyjne:
1, podawanie ręczne, aby upewnić się, że wtyczka jest poprawna, w przeciwnym razie doprowadzi Chong Chong rdzenia odchylenia wykrawania, odchylenie poza limity wpływają na jakość produktu.
2, pracują przez pewien okres czasu, ze względu na pozostałości skóry, cukier i inne czynniki, mogą wpływać na skórę, pozostałości skóry spowodują tymczasowe utknięcie z ust lub utknęły w uchwycie noża, jeśli to zjawisko występuje, proszę regularnie usuń resztki skóry. Urządzenie jest wyposażone w resztki skóry pod wysokim ciśnieniem powietrza, aby utrzymać właściwości mechaniczne i wyniki pracy.
3, utrzymanie sprzętu jest bardzo ważne, po zakończeniu każdej klasy należy umyć sprzęt do czyszczenia wody, smarowanie, inspekcję, aby urządzenie nie utknęło, zablokowane, luźne wpłynęły na jakość produktu lub uszkodzenia sprzętu. Unikaj mycia wody bezpośrednio rzucanej do przełącznika elektrycznego, aby nie uszkodzić sprzętu elektrycznego, patrz instrukcja obsługi urządzenia.
4, sprzęt wymagany do trenowania operacji specjalnych, sprzyja uchwyceniu wydajności i bezpieczeństwa sprzętu, operatorzy stacjonarni mogą sprawić, że ludzie, maszyny osiągną dobre dopasowanie, pełną realizację najlepszego efektu sprzętu. Praca jako surowców takich jak Owoce w kształcie, suche blizny, odwodnienie, uraz i inne wadliwe owoce owocowe wydają się należeć do normalnego zjawiska. Rozsądna grubość peelingu ok. 1,0 mm.
5, Urządzenie jest zaprojektowane do przesyłania mocy do silnika i łańcucha sterowania częstotliwością, odpowiednich parametrów i wymagań sprzętu podczas pracy, ściśle według instrukcji.

Powiązane parametry i dopasowanie materiału
1, To urządzenie jest przeznaczone do mechanicznego obrotu koła zębatego, wklęsłej krzywki i pneumatycznego trybu pracy cylindra.
2, części kontaktowe materiałów i urządzeń wykonane są z materiału 304 ze stali nierdzewnej, wrzeciona centralnego, koła wklęsłego i wypukłego itp. Do produkcji stali węglowej.
3, obrany nóż 20 zaprojektowany dla pojedynczego obranego, dziurkowanego ¢ 20 lub Ф19 klientów opcjonalny rdzeń, otwarty nóż zaworu dostosowany do potrzeb klienta.
4, zdolność produkcyjna około 80-120 na minutę, (w zależności od sytuacji produkcji do ustalenia)
5, całkowita moc silnika: 5,5 kW; 380V
6, rozmiar urządzenia: 2300 * 2000 * 2000 mm (odniesienie)
7, lista pakowania: (losowe akcesoria)

Korzyść:
Zaawansowana konstrukcja i profesjonalna technologia, precyzyjne wytwarzanie to nasze niezwykłe cechy. Nasza firma już przechodzi system zarządzania jakością, ustanowił integralność Systemu Gwarancji Jakości, aby zapewnić jakość i wydajność naszych produktów.
Nasza firma zajmuje się trawieniem i absorpcją międzynarodowej zaawansowanej nauki o przetwarzaniu i automatycznym wyposażeniem. Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą w Kanadzie, Włoszech i Szwajcarii. Opracowaliśmy różne zaawansowane urządzenia do napełniania, pakowania i przenoszenia, a my osiągnęliśmy poziom profesjonalny. Nasz automatyczny system produkcji jest szeroko stosowany w żywności, napojach, produktach mlecznych, produktach w puszkach, kosmetykach, lubrykantach, medycynie, chemii itp.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Sasha

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)